KontaktStrona główna
MajaTeam.com

Nocny Bieg Parami ze Świetlikami

2017.06.09

W sobotę (13.05.2017) o godzinie 22:00 biegacze wystartowali w pierwszym Biegu Parami ze Świetlikami.

Impreza odbyła się na terenie Puszczy Darżlubskiej, więc nie mogło nas tam zabraknąć. Wymagająca, górzysta 16-to kilometrowa trasa podpasowała naszym zawodnikom.

W kategorii Mix zwyciężyli Maja i Daniel. W kobietach na trzecim miejscu podium stanęły Gosia i Kasia, a w kategorii męskiej również trzecie miejsce zajęli Mateusz i Maciej.

Tego samego dnia rano Kasia przybiegła na 3 pozycji w Biegu Górskim w Gdyni a Tomasz i Bartek zdecydowanie poprawili swoje PB na 11km trasie :)