KontaktStrona główna
MajaTeam.com

Luzinska 10tka, Mazowiecka 15tka i GPX Gdyni w Biegach Gorskich

2018.07.01

Luzińska 10tka , Mazowiecka 15tka i Grand Prix Gdyni w Biegach Górskich to biegi , w których startowali nasi zawodnicy.

W Luzińskiej 10tce Jarek był 4ty Open i pierwszy w swojej kategorii wiekowej.Lidka przybiegła jako trzecia kobieta, Iwonka byla 3cia w swojej kategorii , Mateusz czwarty a Bartek 9ty.

W Mazowieckiej 15tce startowała Kasia , która dobiegła druga w swojej kategorii wiekowej,

a we wczorajszym Grand Prix Gdyni w Biegach Górskich Mateusz przybiegł jako 6ty , Maja wygrała , Dagmara była trzecia a Aga pokonała trasę w dobrej formie. Na krótszym dystansie Maciej zajął 5tą pozycję .